STEZKA HARMONIE
těla, energie a duše

Od dětství mám ráda přírodu a pohyb v přírodě ať už pohodovou vycházku s lenošením na louce a pozorováním všeho kolem, nebo pořádný trek na pár týdnů nejlépe někde v horách, nebo lezení, lyžování či cokoliv co se dá dělat v přírodě. Takže jsem neustále používala  své tělo, ale už jsem ho tak dobře neposlouchala.  

Tak se stalo že jsem se natolik vyčerpala že mě skolila nějaká viróza tak že jsem 3 dny prospala a nemohla jsem se z toho vyhrabat. Teď již mohu říct naštěstí protože jsem díky tomu objevila Zhineng Qi Gong a s pravidelným cvičením jsem se brzy cítila mnohem lépe a postupně se vrátila nejen k plnému zdraví, ale také jsem se naučila naslouchat svému tělu a lépe o sebe pečovat a bylo to jedno z nejšťastnějších období v mém životě.  

Začala jsem rozkvétat, ale pak se mi v jednom vztahu otevřela spousta nezpracovaných témat a vrátil se mi ekzém který jsem měla jako malá. I tato událost mě velmi posunula a objevila jsem různé způsoby jak pracovat se svými emocemi a vědomím. Začala jsem meditovat, a naučila se různé techniky jak objevit a zpracovat témata která mě držela v ne moci! Postupně jak jsem si řešila své problémy a učila se zacházet také s vědomím a duší ekzém postupně odezníval, teď se objeví jen občas a je to pro mě zpráva abych se koukla co se mnou neladí, nebo co potřebuji otevřít a zpracovat.  

Všechny tyto zkušenosti mě přivedly na Stezku Harmonie která se neustále vyvíjí a pokračuje dál a já se nechávám vést a těším se co na mě čeká J 

Teď cítím potřebu se o své zkušenosti podělit a inspirovat další lidi k tomu aby našli tu svou Stezku Harmonie, po které budou radostně kráčet a objevovat nové obzory. 

Kontakt:
Simona Safira Šimková
info@stezkaharmonie.cz
+420 739 261 055