STEZKA HARMONIE
těla, energie a duše

Putování po Stezkách vnitřních i vnějších 🍀

Trávíte hodně času zavření doma nebo v kanceláři? 
Jste neustále na mobilu, nebo počítači?
Jste často ve stresu? 
Řešíte nějaký problém nebo situaci v životě/práci a potřebujete získat nadhled?
 

Pak je Putování po stezkách vnitřních i vnějších právě pro vás!!! 

Dopřejte si den v přírodě.
Dovolte si jeden den nebýt na příjmu, bez počítače a vypněte i mobil.
Nechte se inspirovat přírodou a jejími bytostmi.
Získejte nový pohled na situace a problémy každodenního života.

A to vše v mé plné přítomnosti a s podporou mou i okolní krajiny a přírody.

Je to forma doprovázené pouti.
V této chvíli dělám jednodenní putování v oblasti Českého ráje, případně Jizerek a západní části Krkonoš. 

Jak takové putování probíhá?

Společně se domluvíme, kdy a kde se sejdeme.
Od vašeho rozhodnutí vyrazit je dobré začít nacházet záměr (může se i několikrát změnit a je to v pořádku) s kterým chcete na putování vyrazit a také kde chcete pouť zahájit.

Na putování je třeba si vzít vhodné oblečení a obuv dle počasí a počítat s tím že vás putování zavede i mimo stezky tak aby jste se nemuseli bát že se ušpiníte.

Na začátku se společně naladíme, spojíme se s naší duší a moudrostí, a vy si určíte záměr s kterým do putování vyrazíte.
Pak už začíná Vaše Pouť. Znamená to, že si sami volíte cestu, můžete, ale nemusíte sdílet nahlas co se vám honí hlavou, je dobré sdílet alespoň rámcově abych byla v obraze kam směřuje vaše vnitřní Stezka.

Já vás provázím a pokud to tak cítím, nebo mě upoutá nějaká synchronicita v přírodě či okolní krajině s tím co zrovna řešíte, upozorním vás a společně přijdeme na to, co to znamená pro vás. 

Pokud chcete na něco slyšet jiný pohled, můžete mi říct. Pokud mi k tématu něco přijde, podělím se o to s vámi.

Další možnost kterou nabízím, pokud to tak budete cítit nebo to vyplyne ze situace je společné zastavení s naladěním na okolní krajinu a energetickým cvičením Zhineng Qi Gong.

Když získáte pocit že je dané téma uzavřené, sdělíte mi to a společně si to, co jste si uvědomili a na co jste přišli shrneme.
Můžete si udělat i nějaké poznámky. Ty si můžete dělat i v průběhu cesty, je dobré mít vhodný zápisníček s tužkou.
Pak následuje cesta zpět do civilizace, k autu či jiné formě dopravy. Během této části, můžeme jen mlčet, nebo si povídat o tom co vás zajímá, nebo to můžete využít na nějaké další téma na které se chcete kouknout. 

Pokud by se stalo, že téma během pouti nestihnete zpracovat k Vaší spokojenosti, uděláme na konci pouti shrnutí toho kam jste se v záměru posunuli, co vám to přineslo a jak s tím pracovat dál. Má zkušenost je taková, že to téma a samotné putování doznívá ještě minimálně několik dní až týdnů. 

Samozřejmostí je že vše co je během pouti řečeno nebo se stane zůstane mezi námi.

 

Hodnotu doprovázené pouti vnímám ve 2 částech:

1. doporučená minimální cena mého času je 1400.-Kč

2. dar za dar, pokud se cítíte obohaceni novým uvědoměním, náhledem a pod. můžete tento přínos ohodnotit a dát dar mě ve výši kterou cítíte i dle svých možností. 

Pokud se se mnou chcete vydat na Stezku po krajinách vnitřních i vnějších napište mi na info@stezkaharmonie.cz 
nebo mě kontaktujte přes kontaktní formulář.

REFERENCE: 

„Pouť se Safirou byla kouzelná. Přijely jsme s kamarádkou z města a práce naprosto zrychlené a bylo zajímavé sledovat, jak jsme se, teprve po dvou hodinách bosé chůze, začaly úplně přelaďovat na jiné tempo a náš záměr se začal nabírat na úplně jiných rozměrech a hlavně hloubkách. To, že jsme se ocitly v úplně jiném prostředí, za podpory přírody a Safiry, nás přimělo dívat se na věci úplně jinak a já osobně odjížděla s jedním obrovským uvědoměním, které bych nikdy v mém normálním prostředí neměla šanci uvidět. A z tohoto poznatku čerpám dodnes. Pouť doporučuji každému, kdo má rád dobrodružství a chuť napojit se na to nejobyčejnější a zároveň nejhlubší poznání.
Safiro, děkuji. 

Kontakt:
Simona Safira Šimková
info@stezkaharmonie.cz
+420 739 261 055