STEZKA HARMONIE
těla, energie a duše

Energetické poradenství 🍀

Nevíte si v nějaké situaci rady? 

Neustále se vám vrací nějaké nepříjemné situace do života? 
Cítíte nerovnováhu v těle nebo napětí? 

Čtení energie vám může pomoci nahlédnout na situaci z jiného úhlu pohledu. Většinou máme tendenci se na situace dívat skrz vzorce a zkušenosti našeho života, čtení energie vám může odhalit úplně jiný pohled na věc, který by vám jinak zůstal skryt a dost často to vede k výraznému posunu v daném tématu a jeho zpracování.  

Jak čtení energie probíhá? 
Nejdříve 
vás provedu naladěnína srdce a pak propojení s daným tématem, či částí těla, zároveň se i já naladím nejdříve na své srdce a pak se propojím s tím vaším. A pak začíná samotné čtení energie kdy mě chodí nějaké obrazy, zvuky pocity to záleží i na čtené osobě, já vše říkám nahlas a vy můžete reagovat, jestli to s vámi rezonuje, nebo vás zajímá nějaká část obrazu či cokoliv jiného. Když cítím že se téma uzavřelo zeptám se vás jestli to tak také cítíte a pokud ano povedu ukončení naladění. Na závěr je ještě prostor na otázky a uzavření sezení.  

Reference

Dekuji za čtení energie, stále to velmi tiše a nenápadně dojíždí. Každopádně se mi otevřela velmi rychlá cesta do “zdroje”. Málo často, ale vzpomenu si a jsem tam hned! Dekuju, Safi💗💗💗   Lenička

Čakrové poradenství je série sezení, kdy si projdete jednotlivé čakry a s nimi spojená témata. Jvšak třeba se zavázat k pravidelným 6. sezením (1.-6. čakra) s rozestupem 4-7dní. Na každém sezení dostanete nějaké cvičení nebo meditaci které budete provádět až do dalšího sezení. Více na úvodním setkání. Vřele doporučuji před rozhodnutím projít Čakrové poradentství okusit čtení energie, získáte tak možnost procítit jak vám tento způsob práce vyhovuje.  

Ceník:

Online Čtení energie 400,-Kč 

Pro více informací a objednávky pište na info@stezkaharmonie.cz nebo mě kontaktujte přes kontaktní formulář.

Kontakt:
Simona Safira Šimková
info@stezkaharmonie.cz
+420 739 261 055